Bittner - member of bittner group|print

V2 PUR

Jožko Mrkva, veterán polygrafie so 40 ročnou praxou, šéfuje nášmu ofsetu. Je tým najvzácnejším, čím naša ofsetová divízia disponuje. Tesne za ním sa umiestnila naša nová linka, WOHLENBERG na lepenú väzbu V2 PUR. 28-stanicova znášačka tlačových hárkov, špičková lepička Wohlenberg a trojrez chrlia hotové knihy a brožúry rýchlosťou 4.000 ks za hodinu. A čo na to Jozef?

Jozef, tvoje oddelenie sa rozrástlo o veľmi dôležitú časť. O čo konkrétne ide? Do našej knihárne pribudli výkonné a profesionálne technológie: Wohlenberg Quickbinder – V/2 PUR lepička
Wohlenberg Sprinter 7010 – znášačka
Wohlenberg trim tec 45i – trojrez
falcovačka MBO.

Čo znamená vybavenie týmito technológiami pre tvoje oddelenie? Tieto zariadenia nám prinášajú možnosť omnoho efektívnejšie vyrábať napríklad brožúry. Všetko sú to špičkové technológie, vďaka ktorým vieme spracovať kvantá tlačovín z nášho ofsetu. Tlačové hárky vychádzajú z falcovačky MBO priamo polisované, znášajú sa a väzba V/2 PUR je veľmi pevná, nerozpadáva sa a to je najdôležitejšie. Skráteniu času výroby napomáha aj trojrez Wohlenberg trim – tec, ktorý zabezpečuje rýchle a rovnaké orezania z troch strán.

Akú zmenu prinesú tieto technológie zákazníkom? Pre zákazníka je spracovanie brožúr s väzbou V/2 PUR na uvedených zariadeniach zárukou kvalitného výsledku v čo najkratšom možno čase aj pri skutočne veľkých nákladoch.

Kontaktné údaje

nepovinné
nepovinné

Informácie o produktoch

Kontaktné údaje

Údaje

Obal

Vnútro

Kontaktné údaje

Údaje

Kontaktné údaje

Údaje

Kontaktné údaje

Údaje

Ďakujeme, Vami vyplnené údaje sme obdržali a budeme Vás v krátkej dobe kontaktovať.

Pošlite nám podklady pre tlač k nám na FTP

Pokiaľ máte prihlasovacie údaje, vstúpte na naše FTP      Vstúpte na FTP server


Pokiaľ nemáte prihlasovacie údaje, radi vám ich zašleme.


Ďakujeme, Vami vyplnené údaje sme obdržali a budeme Vás v krátkej dobe kontaktovať.

Táto webová stránka používa súbory cookies. Viac informácií nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov. OK