Bittner - member of bittner group|print
Zobraziť všetky novinky

Silný MALOFORMÁT

Silný MALOFORMÁT

Maloformát má napriek malosti, ktorú nesie v mene, obrovskú silu a dôležitosť. 

Práve cez maloformátové tlačoviny ako sú vizitky, brožúry, pozvánky, etikety či plagáty sa snažia naši zákazníci predstaviť a zapôsobiť. V Japonsku je napríklad odovzdávanie vizitiek dôležitým obradom. Podávajú a prijímajú sa vždy oboma rukami a s jemným úklonom. Plagáty ako ich poznáme sú tu s nami už viac ako 150 rokov a dobre vymyslená a vytlačená brožúra dokáže nielen urobiť dojem, ale aj zlepšiť predajnosť produktu či služby.

Pred rokom sme výrazne posilnili našu maloplošnú tlač produkčným zariadením Ricoh Pro C7100X, a keďže sa tento krok ukázal ako správny, pokračujeme v rozširovaní tohoto segmentu aj tento rok. Na stále rastúcom počte objednávok v tejto oblasti vidíme, že do „industriálnych“ objemov môžeme ísť smelo nielen v oblasti veľkoformátu ako doteraz, ale aj v oblasti maloformátovej tlače. Preto sme tento rok do nášho strojového parku zaradili ďalšie tlačové a dokončovacie zariadenia určené na spracovanie naozaj veľkých objemov tlače malého formátu.

Xeikon, Ricoh Pro C7100X, Kip, Horizon CRF-362 či Horizon HOF-20 SPF/FC-20 sú technológie, vďaka ktorým vieme našim zákazníkom ponúknuť kvalitne a rýchlo už nie jeden až stovky ale až tisícky kusov brožúr, letákov, vizitiek, etikiet či plagátov

Tešíme sa, že napriek stále silnejúcemu offlinu si klasické tlačoviny udržali svoje pevné miesto v marketingových mixoch a ich využívanie stále rastie.

Kontaktné údaje

nepovinné
nepovinné

Informácie o produktoch

Kontaktné údaje

Údaje

Obal

Vnútro

Kontaktné údaje

Údaje

Kontaktné údaje

Údaje

Kontaktné údaje

Údaje

Ďakujeme, Vami vyplnené údaje sme obdržali a budeme Vás v krátkej dobe kontaktovať.

Pošlite nám podklady pre tlač k nám na FTP

Pokiaľ máte prihlasovacie údaje, vstúpte na naše FTP      Vstúpte na FTP server


Pokiaľ nemáte prihlasovacie údaje, radi vám ich zašleme.


Ďakujeme, Vami vyplnené údaje sme obdržali a budeme Vás v krátkej dobe kontaktovať.

Táto webová stránka používa súbory cookies. Viac informácií nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov. OK